BAŞKANIMIZDAN
   KÜLTÜR SANAT KÖŞESİ
   ÜYE LİSTEMİZ
   ÖNEMLİ DUYURULAR
Eczacı Emrah BİLGENER' in babası Hasan BİLGENER vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 13.05.2017 Cumarte...
2017 YILI MART-NİSAN-MAYIS-HAZİRAN NÖBET LİSTELERİ...
Gazi Eczanesi sahibi Eczacı Özgür ZİHAR ın annesi Yıldız KALELİOĞLU vefat etmiştir. Merhumenin cenaz...
Gazi Eczanesi sahibi Eczacı Özgür ZİHAR ın babası Yüksel KALELİOĞLU vefat etmiştir. Merhumun cenazes...
    YÖNETİCİ GİRİŞİ
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
   İSTATİSTİKLER
 
    BAŞKANIMIZIN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI.18.03.2016

Dünya harp tarihlerine geçmiş; Türk’ün kahramanlık ve şeref abidesi olmuş Çanakkale Zaferi, Türk tarihine altın harflerle yazılmıştır. Sayısal ve imkan açısından üstün olan düşman kuvvetleri, askeri bir deha olan Mustafa Kemal ATATÜRK liderliğindeki vatansever ulusumuzun karşısında hezimete uğramıştır. Askeri Deha çünkü; harp tarihleri hep taarruzdaki orduların zaferlerini yazarken, Çanakkale’ de savunan ordu taarruzdaki orduyu yenilgiye uğratmıştır. 18 Mart Çanakkale Zaferi; Türk Kurtuluş ve Bağımsızlık mücadelesini perçinlemiş, Ulusal birlik ve beraberlik için moral-motivasyon sağlamıştır. Yani; Sakarya’daki, Dumlupınar’daki zaferlerin moral kaynağı Çanakkale Zaferi olmuştur.

18 Mart münasebeti ile başta Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere; bu vatanın kurtuluşunda, müdafaasında canlarını hiçe sayarak mücadele eden tüm vatanseverlere, tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan Rahmet diliyorum. Ayrıca vatanımıza  hizmetleri için de şahsım, temsil ettiğim Yönetim Kurulum ve eczacı meslektaşlarım adına da  sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Tarihi destanlarla, başarılarla, zaferlerle dolu bu millet; ecdadının büyük fedakarlıklarla kazanıp bizlere miras bıraktığı bu vatana her zaman sahip çıkacaktır. Hele de bu günlerde; ülkemizde kaos ortamı yaratmaya çalışan tüm karanlık güçlere, hainlere verilecek en güzel mesaj, birlik ve beraberlik olacaktır. Biz tarihteki tüm zaferlerimizde; yurttaş paydasında birleşerek kenetlenmiş bir ulusuz. İnşallah; üzerimizde yaratılmaya çalışılan bu kaos sisi, birlik - beraberliğimizle aydınlığa dönecek ve barış, huzur  ortamı oluşacaktır. Çünkü; yüzyıllardır kardeşçe yaşamış milletimizin  özünde, Çanakkale ruhu vardır.

Bu vesile ile; bu vatanın kurtuluşunda, bağımsızlığının müdafaasında, her alanda gelişiminde emeği geçmiş herkese minnettarlığımızı belirtmek isterim. Tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize, hain terör saldırılarında hayatını kaybeden tüm masum vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet diliyorum. Ruhunuz Şad Olsun…                                                                        

                                                            Ecz. Sönmez ÇALIŞKAN

                                                   ÇORUM ECZACI ODASI BAŞKANI    EKLENEN EKLER

 

 

 

 


copyright © 2016Tüm hakları www.corumeo.org Çorum Eczacı Odası'na aittir. Bu sitede yer alan sağlıkla ilgili bilgiler hekimlerin tavsiyeleri yerine kullanılamaz

Design and coding